Fobuy.com... bacha na něj

Pokud potřebujete poradit ohledně nakupování, tak toto je to správné místo.

Fobuy.com... bacha na něj

Příspěvekod to.tak » čtv 12. úno 2015 20:08:37

Mám příspěvek do sekce ověřených obchodů. Bohužel by to bylo asi spíš do sekce nedůvěryhodných. Pokud by snad někdo z vás byl v pokušení nakoupit na FOBUY.com , můžete dopadout jako já. Nemám ani peníze ani zboží a obchod nereaguje. Psal jsem jim na kontakní mail, psal jsem na formulář přímo na jejich stránkách a psal jsem i do formuláře přímo z okna své objednávky.
Zboží jsem objednával na konci listopadu a počítal jsem se zdržením kvůli vánočnímu blázinci na české poště. tím jsem promrhal možnost zavést spor přes Paypal.
Čekal jsem aspoň obyčejné - please be patient nebo my nic my muzikanti, ale jim člověk nestojí ani za písmenko.
A proto hlásím .... Fobuy nebrat !
to.tak
Návštěvník
Návštěvník
 
Body na uctu: Zamceno

Re: Fobuy.com... bacha na něj

Příspěvekod ZZCN » ned 15. úno 2015 21:21:51

Sice už vám touto mou odpovědí nijak nepomůžu, ale pro ostatní - pokud ani 40 dní po zaplacení nebudete mít zboží doma, tak si nevšímejte toho co říká prodejce a začněte to řešit s PayPalem. Celý případ se může táhnout klidně i měsíc a když během tohoto dalšího měsíce zboží dorazí, tak se nic neděje a spor se uzavře, pokud ale objednané zboží nedorazí, tak s největší pravděpodobností vám PayPal vrátí penize.

V každém případě alespoň já děkuji za tuto informaci a přidám Fobuy do seznamu nespolehlivých e-shopů.
Uživatelský avatar
ZZCN
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 33
Registrován: sob 16. srp 2014 17:58:24
Body na uctu: 599.71
Karma: 0


Odpovedet

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Citovat vybrane
Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
 

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron