Hodnotenie predajcu

Vše co se týká AliExpressu.

Hodnotenie predajcu

Příspěvekod mil426 » sob 11. říj 2014 22:12:21

som veľmi rád, že vzniklo toto forum,pretože často nakupujem na aliexprese a bolo by dobré keby každý kto nakupuje,aby upozornil na podvodníkov,alebo nekvalitné výrobky,skusenosti atd.,s predajcami z číny,mám dosť dobrých,ale aj zlých hlavne čo sa týka kvality tovaru,uvediem príklad:kúpil som usb kľuč,kapacita 32GB,tovar prišiel v poriadku,predajcovi som dal kladné hodnotenie,kluč skutočne ukazoval kapacitu 32GB,ale neskôr kamarat mi povedal,aby som ten kluč otestoval,samozrejme test ukázal len 8GB kapacitu,preto sa pýtam akým spôsobom môžem zmeniť moje hodnotenie prípadne upozorniť ostatných kupujucich,že sa jedná o podvod,videl som že sa to dá len neviem ako,pod prvím hodnotením je "buyer reply"a tam píšu dodatočne či je výrobok ozaj kvalitní,alebo nie,myslím si,že takto sa dá aj neskôr upozorniť dalších kupujúcih na kvalitu tovaru,alebo ako výrobok funguje po dlhšej dobe.
mil426
Nováček
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 11. říj 2014 21:28:59
Body na uctu: 197.04
Karma: 0

Re: Hodnotenie predajcu

Příspěvekod ZZCN » ned 12. říj 2014 8:18:10

Kupujúci može zmeniť hodnotenie len 30 dní od toho ako ho udelil a to ešte len z negatívneho/neutrálneho na pozitívne, všetko ďalšie sa musí riešiť za pomoci supportu aliexpressu (support sa mi zatiaľ zdal byť vždy celkom ochotný, takže by sa to hádam nejako vyriešiť dalo :-) ).

Len tak zo zvedavosti - aký USB kľúč to presne bol?
Uživatelský avatar
ZZCN
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 33
Registrován: sob 16. srp 2014 17:58:24
Body na uctu: 599.71
Karma: 0

Re: Hodnotenie predajcu

Příspěvekod mil426 » ned 12. říj 2014 10:44:50

ano už som to zistil ako,treba ísť do Manage Orders ,Manage Feedback,Active Feedback,Reply,tam mi ukazuje koľko dní ešte mám na to,aby som tovar ohodnotil,myslím si,že môžem dať aj negatívny názor na tovar,ako som si všimol tak niektorí rusi čo kúpili tovar dali kladné hodnotenie,ale ked neskôr zistili ako ja,že výrobok nemá tie parametre ako udával čínan,tak upozorňujú dalších kupujúcich,aby si dali pozor,bol to konkrétne tento kľuč:http://www.aliexpress.com/item/Metal-rotary-usb-flash-drive-8gb-16gb-32gb-64gb-plate-usb-flash-pen-drive-stick/1870550532.html
Mal som objednaný aj 64GB,ale akonahle som zistil,že kľuče nemajú garantovanú kapacitu,tak som hned objednávku zrušil,samozrejme činan sa rozčuloval prečo som to zrušil,ked som mu to vysvetlil,že klúče nemajú tu kapacitu nepovedal nič,a peniaze aliexpress bezproblémov vrátil
mil426
Nováček
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 11. říj 2014 21:28:59
Body na uctu: 197.04
Karma: 0


Odpovedet

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Citovat vybrane
Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
 

Zpět na AliExpress

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron